Trendy w modzie zmieniają się błyskawicznie. Jednak istnieją fasony ubrań które zawsze będą w modzie. Dzięki niem stworzymy tak zwaną garderobę kapsułową.

Pewniaki w damskiej szafie!

Chyba każda kobieta była w życiu choć raz w sytuacji kiedy wstała przed pełną szafą i nie miała się w co ubrać.

W takich chwilach warto sięgać po ponadczasową klasykę. A zatem co powinno znaleźć się w każdej damskiej garderobie? Na pewno biała koszula. Jaka bluzka pasuje praktycznie na każdą okazję.  W ołówkową spódnicą  tworzy idealny zestaw do pracy czy na ważny egzamin. Białą koszulę możemy też nosić jeansami czy wygodnymi legginsami. Tego typu zestawy idealnie sprawdzą się na nieformalne okazję. Jeśli chcemy nosić białą koszulę z leginsami to zadbajmy żeby bluzka zakrywała nasze pośladki.

Oczywiście biała koszula to nie jedyny element kapsułowej garderoby, jaki powinna mieć każda kobieta

W naszej szafie powinny znaleźć się też jeansy. Wybierz mi model, który podkreśli to atuty naszej sylwetki i sprytnie ukryje mankamenty. Najbardziej uniwersalne będą jeansy bez przetarć czy ekstrawaganckich ozdób. Będą pasować na różne okazje i panom w każdym wieku.

Jeśli myślimy o klasyce w modzie, to nie możemy zapominać o Małej  Czarnej. Prostą, czarną sukienkę wylansowała Coco Chanel. Pomimo upływu lat Mała Czarna jest obecna w modzie. Co sezon powraca w nieco odświeżonej wersji. Małą Czarną mogą nosić kobiety w każdym wieku i o każdej sylwetce. Wybierając tego typu sukienkę zwracajmy szczególną uwagę na detale. Jakość materiału, szycie czy rodzaj użytych dodatków, na przykład guzików. To właśnie te cechy sprawiają, że sukienka świetnie wygląda przez wiele sezonów.