Wybierając piękną i elegancją buteleczkę wiemy czy wybieramy się do pracy czy na randkę. Perfumy kobiece różnią się od siebie zapachem i składem. Charakteryzują się aromatycznymi zapachami, które na skórze tworzą magię!

Jakie rozróżniamy zapachy perfum kobiecych?

1. Zapachy owocowe

W składzie perfum znaleźć można wyraźne nuty owocowe. Takie zapachy wybierają kobiety pełne spontaniczności, pozytywnie nastawione do życia. Owocowe zapachy towarzysza kobietom ciekawym świata, które chcą rozwijać swoje pasje. Cytrusy, zielone jabłko i słodka gruszka to zapachy dla odważnych kobiet, które stawiają na swoim.

2. Perfumy o słodkich nutach

Słodkie aromaty idealnie nadają się na wieczorne wyjście z koleżankami lub na randkę. Najczęściej wybierane przez kobiety lubiące być w centrum uwagi o ogromnych pokładach pozytywnej energii. Perfumy charakteryzują się zapachem wanilii i lukrecji. Te perfumy są bardzo kobiece, przeznaczony dla tych, które emanują optymizmem i pogoda ducha.

3. Świeże aromaty

Ulotne i subtelne zapachy drzewne oraz morskie są doskonałe dla miłośniczek sportu i zdrowego trybu życia. Dla kobiet, które posiadają niespożyte pokłady energii. Kobiety spontaniczne i niebojące się ryzyka najczęściej wybierają perfumy o świeżych nutach. Delikatne i świeże perfumy motywują do działania.

4. Nuty piżmowe

To ciężkie i mocne perfumy, dla odważnych Pań. Piżmo jest uznawane od wieków za afrodyzjak i symbol tajemniczości. Perfumy o takim zapachu doskonale dopełnią wieczorową elegancką stylizację. Świetnie nadają się do teatru i podczas wielkiej gali. Perfumy piżmowe wybierają kobiety wyróżniające się dobrym gustem.